Автоматичне відключення секцій сівалки - ТОВ “FRENDT”

Автоматичне відключення секцій сівалки

Опис:

На якість посіву впливає його рівномірність. На рівномірність посіву впливають різні фактори, такі як якість посівного матеріалу, швидкість посіву, налаштування сівалки та ін. Для відслідкування цих факторів необхідно здійснювати контроль за рівномірністю посіву, щоб вчасно виявити відхилення від оптимальних налаштувань.

Таке обладнання коштує відносно дешево, а переваги які можна отримати – вражаючі! Що тільки дає можливість збільшити швидкість на 1-3 км\год без втрати якості посіву, або вчасно виявлення забиття сім’япроводу.

Принцип роботи обладнання для контролю посіву:

На висівний канал кріпиться оптичний датчик, який фіксує проходження насінини. Швидкість визначається або від датчику швидкості або з сигналу GPS. В бортовому терміналі міститься інформація про конфігурацію сівалки, кількість рядків, ширина між рядками та загальна ширина сівалки.

Таким чином, автоматично вираховується норма на гектар по кожному сошнику та порівнюється з встановленою. При дотриманні норми візуально відображаються сошники зеленого кольору. При відхиленні від норми стовпчики змінюють свій розмір та колір у відповідності до розміру и напрямку відхилення – збільшення або зменшення норми, що сигналізує про появу двійників та пропусків.