Підсвічування штанги оприскувача - ТОВ “FRENDT”

Підсвічування штанги оприскувача

Опис:

Досвід наших клієнтів показує, що втрати врожаю через забиття розпилювачів можуть бути від 2% до 7%, що складає від 6$ до 21$ на гектар. Вдень ще можна проконтролювати, щоб працювали всі розпилювачі, але вночі це є серйозною проблемою навіть при сучасному освітленні.

Внесення ЗЗР у нічний час має переваги – нижча температура повітря та низька вітряність. У результаті зменшується рівень випаровування ЗЗР та знесення вітром робочого розчину.

Для роботи обприскувача вночі необхідно використовувати систему автопілотування та обладнати штанги обприскувача LED-діодами.

Підсвітка кожної форсунки LED-ліхтарем дозволяє механізатору візуально контролювати роботу форсунок обприскувача. Кожен факел розпилювання підсвічується синім або білим світлом. Це дозволяє легко помітити, коли одна чи декілька форсунок утворюватимуть нерівномірний факел або взагалі не працюватимуть. Окрім підсвітки факелів розпилювання, LED-діоди встановлюються на кінцях штанги. Це дозволяє помітити перешкоду в темряві на відстані до 20 метрів.