Супутниковий моніторинг - ТОВ “FRENDT”

Супутниковий моніторинг

Опис:

Суть моніторингу – аналіз стану посівів за результатами знімків супутника. Пролітаючи над певною територією і роблячи знімки високої роздільної здатності, супутник фіксує потрібні нам ділянки поля. Зйомку проводять у декількох спектральних діапазонах. Для обробки й інтерпретації знімків застосовують спектральні індекси, що враховують різні фактори — хмарність, тіні, рельєф ділянки, різні кути падіння сонячних променів, різницю кута зйомки, вплив навколишнього середовища.
Отримані знімки є джерелом оперативної інформації про посіви, а спеціальні спектральні камери дозволяють розрахувати вегетаційні індекси (NDVI, NDRI, RVI та ін.). Спектральна відбивна здатність індивідуальна для кожної сільськогосподарської  культури та відрізняється специфікою відбиття різних довжин хвиль. Знаючи відбивну здатність рослини, можна ідентифікувати її та оцінити стан на спектральних знімках.
Результатом супутникового моніторингу є:

  • Отримання оперативної інформації з усієї площі для визначення проблемних ділянок поля;
  • Оцінка стану посівів;
  • Ідентифікація виду культур;
  • Визначення динаміки зростання біомаси;
  • Вчасне виявлення відхилень.

Обробка мультиспектральних зображень дозволить дізнатися про дефіцит азоту та про необхідність внесення добрив і ЗЗР на конкретних частинах поля. Також допоможе дізнатися про ступінь дозрівання врожаю та спрогнозувати врожайність.