Платні RTK-сигнали від TerraStar

Компанія FRENDT пропонує комплексне рішення в сфері Точного землеробства за допомогою послуг корекції платного сигналу TerraStar, що постачаються безпосередньо на приймач NovAtel. Поєднуючи понад 20 років досвіду роботи з приймачами GNSS та найвищими супутниковими даними у світовій довідковій мережі, забезпечується надійне визначення позиціонування об’єкта в будь-якому місці та в будь-який час.

Як забезпечується сантиметрова точність сигналу?

 1. Незалежна система управління GNSS надсилає необроблені дані приймачеві для подальших виправлень.
 2. Супутникові дані проходять обробку та коригуються системні параметри.
 3. Виключається потреба в базових станціях та мобільному зв’язку.
 4. Високошвидкісна корекція з низьким рівнем затримки забезпечує сигнал з сантиметровою точністю.

Послуги TerraStar з корекції сигналу пропонують ідеально інтегроване рішення, яке забезпечує глобальне покриття в будь-якому середовищі.

Інфраструктура мережі TerraStar

Понад 100 супутникових станцій GNSS, які розташовані по всьому світу, управляються, підтримуються та контролюються TerraStar. Є шість супутників геостаціонарного зв’язку, а це означає, що два промені завжди видно з будь-якої точки Землі. Мережа TerraStar має три центри управління мережею, і підтримка сигналу доступна 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Основні послуги TerraStar

Корекція платного сигналу TerraStar premium в поєднанні з технологіями NovAtel OEM пропонує рішення щодо визначення позиціонування об’єкту з точністю до сантиметрів для наземного, безпілотного і авіаційного застосування у всьому світі.

TerraStar-L TerraStar-C
Горизонтальна точність 40 см (RMS)

50 см (95%)

4 см (RMS)

5 см (95%)

Точність передачі 15 см (95%) 3 см (95%)
Вертикальна точність 60 см (RMS) 6.5 см (RMS)
Час з’єднання < 5 хв 30 хв
Підтримувані GNSS GPS/GLO GPS/GLO
Підтримувані платформи OEM7, OEM6 OEM6

Табл. Рівні послуг

Переваги:

 • Поправки, що надходять із супутника, виключають необхідність встановлення базових станцій та підключення до мобільної мережі;
 • Постійний контроль якості сигналу TerraStar, виправлення помилок GNSS;
 • Після коротких збоїв сигналу, повторно підключається менше ніж за 60 секунд;
 • Технологія позиціонування OEM дозволяє безперервно працювати через перебої корекційного сигналу до 300 секунд;
 • Геостаціонарні супутники забезпечують максимальне покриття;
 • Потрійне відстеження L-band дозволяє краще приймати корекційні сигнали навіть у складних умовах;
 • Комплексний підхід включає апаратне забезпечення та корекцію GNSS.

Характеристики:

 1. TerraStar-L доступний для продуктів OEM7 та OEM6: OEM628 та SMART6-L.
 2. TerraStar-C доступний лише для виробів OEM628, OEM638 та SMART6-L.
 3. Горизонтальна та вертикальна точність можуть відрізнятися залежно від можливостей приймача, розташування, стану та видимості сузір’я GNSS, перешкод сигналу GNSS / L-діапазону, рівня багатошаровості / перешкод та місцевих атмосферних умов.
 4. Часи зближення можуть змінюватись на кілька хвилин і залежать від умов спостереження, включаючи кількість видимих сигналів GNSS, рівень багатопроменевості та близькість до перешкод, наприклад, великих дерев чи будівель.
 5. Потрійне відстеження L-діапазонів підтримується лише на платформах OEM7. Більшість локацій підтримуються принаймні двома геостаціонарними супутниками.

Послуги RTK ASSIST

RTK ASSIST дозволяє приймачам NovAtel підтримувати точність на рівні сантиметрів під час відключення даних RTK через сліпі плями радіосигналу або переривання підключення мобільної мережі. RTK ASSIST безперешкодно працює у фоновому режимі, поки не буде відновлено виправлення, не буде досягнуто дедлайну або точність позиції не знизиться за визначений поріг.

Пропонуються комплексні рішення, включаючи RTK ASSIST, для задоволення різних потреб у застосуванні: RTK ASSIST підтримує позиціонування на рівні сантиметра протягом 20 хвилин відключення корекції RTK;

Переваги:

 • Розширені можливості RTK-мережі, які підвищують продуктивність за рахунок скорочення часу простою, викликаного відключенням сигналу корекції RTK-мережі та перебоями мобільного зв’язку.
 • Автоматично компенсує різницю між даними та іншими упередженими рішеннями RTK-мережі.

RTK ASSIST доступна у формі підписки безпосередньо від NovAtel у всіх продуктах OEM7 та на виробах OEM628 та SMART6-L.